• OPTYK.MAREK URBAŚ

    Badanie wzroku w naszym salonie jet bezpłatne, przeprowadzane przez dyplomowanego optometrystę. Oferuje swoim klientom ....

  • 11 LAT NA RYNKU

    Salon optyczny działa w Ząbkowicach Śląskich od 2010 roku. Od tego czasu wykwalifikowany optometrysta pomógł już tysiącom ...

Share Us

Covid Info

Szanowni Państwo,

Pragniemy Państwu przekazać aktualne informacje dotyczące organizacji naszej pracy. Prosimy o zapoznanie się z nimi. Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami i szanujecie ustalone przez nas zasady bezpieczeństwa.

Przygotowanie do spotkania.

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną, w trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo i zdrowie, jesteśmy zmuszeni do ograniczenia liczby osób podczas wizyt w salonie. Dlatego prosimy o przybycie w towarzystwie maksymalnie jednej osoby. Równocześnie prosimy o zasłonięcie ust i nosa oraz dezynfekcję rąk przed wejściem do naszego salonu. Wszystkim Klientom udostępniamy maseczki oraz płyny do dezynfekcji. Nasz Zespół pracuje z zachowaniem procedur bezpieczeństwa i niezbędnych środków ochrony.

Zalecenie DDMA+W

Skuteczna walka z koronawirusem jest możliwa dzięki przestrzeganiu podstawowych zasad postępowania. Rozszerzamy zasadę DDMA na DDMA+W, czyli:

  • Dystans
  • Dezynfekcja
  • Maseczka
  • Aplikacja STOP COVID – ProteGO Safe
  • Wietrzenie

Jak przebiegają realizacje?

W związku z problemami w łańcuchach dostaw, sporadycznie zdarzają się problemy z terminowym dostarczeniem pojedynczych produktów.

Wierzymy, że nasza wspólna postawa, zgodna z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia, znacząco zmniejszy ryzyko zakażenia. Jesteśmy pełni nadziei, że wkrótce uporamy się z pandemią. Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość. My również trzymamy za Państwa kciuki i życzymy, aby wszelkie kwestie zawodowe i rodzinne szybko się unormowały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *